Feeling relaxed

LT   Labai džiaugiuosi, mėgaujuosi ir tiesiog siurbte siurbiu tuos paskutinius saulės spindulius. Taip gera, kad net ui. Tikiuosi ir Jūs turit laiko atsidžiaugti šiuo tikrai gražiu rugsėju. Šį sekmadienį, kai didžioji vilniečių dalis perskrodė Vilniaus gatves ir kirto finišo liniją maratone, aš sau šmirinėjau po senamiestį ir tiesiog mėgavausi gera kompanija, saule ir kava. Taip jau išėjo, kad teko praleisti šių metų Vilniaus maratoną, bet aš nenukabinu nosies, bus dar tų bėgimo švenčių. Kalbant apie derinuką, tai man dabar labai patinka tokie visokie laisvesni ir ilgesni megztukai, oj kokie jie man gražūs ir patogūs. Taip pat pagaliau įsigijau norimas juodas kelnes su šiek tiek paaukštintu liemenu. Nežinau, ar čia daug kam taip ar tik man, bet tas aukštas liemuo toks labai oldschool sexy, nors tu ką :))

*****

EN   Right now I am enjoying and absorbing the last rays of the sun here in Lithuania. It’s so good that I can’t even handle the amount of happiness. I really hope that you have enough time to enjoy this beautiful September joy. This Sunday, when most residents of Vilnius were running the streets and crossing the finish line of the marathon, I was strolling in the Old Town while enjoying good company, sun and coffee. Unfortunately, this year I had to skip Vilnius marathon, but it’s okey, because there will be plenty of running celebrations later. Speaking about the outfit, right now I am into these loose, longer sweaters or cardigans, how to call that, I find them so appealing and comfortable. And I finally got black pants with a little high waist. I am not sure is it just me or everybody finds high waist sexy, but for me it’s like oldschool sexy thing, yeah :))

Share:

11 Comments

 1. September 19, 2014 / 1:28 pm

  Gražiai atrodai:) ir marškiniai faini 🙂 Kaip tik dairausi kažko panašaus. Tokie basic, užtat prie visko tinka.

  Kosmetikos užrašai

 2. September 19, 2014 / 10:02 pm

  beautiful pictures, simple and chic outfit <3 like it
  kisses

 3. September 20, 2014 / 8:32 am

  Tokie miela atrodai! Labai gražu 🙂

 4. September 21, 2014 / 3:25 pm

  Tau labai tinka tokie akinukai! O ir visas outfitas man man primena…Paryziu. Toks pastelinis, minimalus, bet romantiskas. 🙂

 5. September 21, 2014 / 7:53 pm

  labai jaukus ir mielas derinukas 🙂

 6. September 23, 2014 / 6:18 pm

  A really nice outfit which I would wear just like that 🙂 I especially like the blouse.
  Have a great time in Lithuania and thanks for your kind words on one of my recent posts 🙂
  xx

 7. September 24, 2014 / 6:55 pm

  Mano visų laikų spalvos – juoda ir pastelinė :)) atrodai jaukiai ir gaiviai!

 8. September 25, 2014 / 4:42 am

  I like this minimalist but chic outfit. The cardigan suits you very well.

 9. Anonymous
  April 12, 2015 / 7:04 pm

  meng léif Zockerpopp 🙂 sinn ganz vill frou mat dir :))) <3 <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?