Feeling relaxed

LT   Labai džiaugiuosi, mėgaujuosi ir tiesiog siurbte siurbiu tuos paskutinius saulės spindulius. Taip gera, kad net ui. Tikiuosi ir Jūs turit laiko atsidžiaugti šiuo tikrai gražiu rugsėju. Šį sekmadienį, kai didžioji vilniečių dalis perskrodė Vilniaus gatves ir kirto finišo liniją maratone, aš sau šmirinėjau po senamiestį ir tiesiog mėgavausi gera kompanija, saule ir kava. Taip jau išėjo, kad teko praleisti šių metų Vilniaus maratoną, bet aš nenukabinu nosies, bus dar tų bėgimo švenčių. Kalbant apie derinuką, tai man dabar labai patinka tokie visokie laisvesni ir ilgesni megztukai, oj kokie jie man gražūs ir patogūs. Taip pat pagaliau įsigijau norimas juodas kelnes su šiek tiek paaukštintu liemenu. Nežinau, ar čia daug kam taip ar tik man, bet tas aukštas liemuo toks labai oldschool sexy, nors tu ką :))

*****

EN   Right now I am enjoying and absorbing the last rays of the sun here in Lithuania. It's so good that I can't even handle the amount of happiness. I really hope that you have enough time to enjoy this beautiful September joy. This Sunday, when most residents of Vilnius were running the streets and crossing the finish line of the marathon, I was strolling in the Old Town while enjoying good company, sun and coffee. Unfortunately, this year I had to skip Vilnius marathon, but it's okey, because there will be plenty of running celebrations later. Speaking about the outfit, right now I am into these loose, longer sweaters or cardigans, how to call that, I find them so appealing and comfortable. And I finally got black pants with a little high waist. I am not sure is it just me or everybody finds high waist sexy, but for me it's like oldschool sexy thing, yeah :))


Leave a Comment

 1. Gražiai atrodai:) ir marškiniai faini :) Kaip tik dairausi kažko panašaus. Tokie basic, užtat prie visko tinka.

  Kosmetikos užrašai

  ReplyDelete
 2. beautiful pictures, simple and chic outfit <3 like it
  kisses

  ReplyDelete
 3. Tokie miela atrodai! Labai gražu :)

  ReplyDelete
 4. Taip paprastai ir gražiai :))

  http://ievushka.com/

  ReplyDelete
 5. Tau labai tinka tokie akinukai! O ir visas outfitas man man primena...Paryziu. Toks pastelinis, minimalus, bet romantiskas. :)

  ReplyDelete
 6. labai jaukus ir mielas derinukas :)

  ReplyDelete
 7. A really nice outfit which I would wear just like that :) I especially like the blouse.
  Have a great time in Lithuania and thanks for your kind words on one of my recent posts :)
  xx

  ReplyDelete
 8. Mano visų laikų spalvos - juoda ir pastelinė :)) atrodai jaukiai ir gaiviai!

  ReplyDelete
 9. I like this minimalist but chic outfit. The cardigan suits you very well.

  ReplyDelete
 10. meng léif Zockerpopp :) sinn ganz vill frou mat dir :))) <3 <3

  ReplyDelete