A little bit of

LT Šiandien nusprendžiau su Jumis pasidalinti keliomis naujovėmis savo grožio kampelyje. Kai ką gerasis Kalėdų Senelis atnešė, o kai kuo nusprendžiau pasilepinti pati, žinote, kaip visuomet, kas kitas geriau savimi pasirūpins, jei ne pats :)) 

***

EN Today I decided to share some of my new goodies from my beauty corner. Few of them were gifted by generous Santa and some of them by myself, you know me, who will please you better than yourself :))

Labai džiaugiuosi savo naująja Inglot šešėlių trio palete. Tai mano pirmieji šios firmos šešėliai, bet esu daug skaičiusi gerų atsiliepimų, todėl ir nusprendžiau pati išbandyti ir susidaryti savo nuomonę. Iš tiesų, esu labai patenkinta, nes šešėliai stipriai pigmentuoti, labai gražiai dengiasi, o šie dar ir matiniai. Žinoma, kaip nepagirti ir pačios pakuotės, labai patogi, stilinga, magnetukas puikiai uždaro. Tikrai rekomenduoju išbandyti, o jau bandžiusios, manau, pritars mano geriems atsiliepimams. 

Uoga Uoga lūpų vazeliną jau senokai norėjau išbandyti, tačiau kažkodėl vis neįsigydavau, o šiais metais netikėtai gavau dovanų. Iš tiesų, vazelinas labai riebus, puikiai tinkantis šaltai žiemai, ko nepasakyčiau apie vasarą, nes, mano nuomone, tokia vazelino konsistencija karštą dieną išsilydytų be skrupulų ir liktų tik riebaliukas..kas ir nutiko laikant kišenėje šį vazeliną, tačiau tai buvo gruodžio mėnuo. Tad dabar jį naudoju pasitepti lūpas prieš einat į lauką ir prieš miegą, tam jis puikiausiai tinka.

***

I am very excited about new Inglot eye shadow trio palette. It’s my first time having this brand shadows, but before getting them I made a research and found very good reviews, so I decided to give it a try and make my own opinion. What I can say is that these eye shadows are amazing, well pigmented, easy and nicely applied, and particularly mine are matte. The packaging is also gorgeous and very comfortable, the magnet does a great job here. So I highly recommend them for those who haven’t tried, and those who already did, I guess will agree with me about the good quality.

  

Po visų švenčių įsigijau šią nuostabią užrašų knygutę. Kaip visuomet tiesiog negalėjau atsispirti Sigutės Ach kūrybai, atvertus knygutę yra gražios rekomendacijos kaip tapti romantiku Vilniuje (kokia nuostabi idėja!!). Tai tiesiog nori nenori priverčia pasvajoti ir šyptelti, tad tokia užrašinė puiki kiekvienai dienai įpūsti jaukumo. Juk smagu planuoti, svajoti ir viska sudėlioti gražioje erdvėje.

***

After all celebrations I purchased a beautiful notebook. As always I couldn’t resist to Lithuanian artist’s Sigute Ach creations. When you open the cover, inside you can see little drawings with tips how to be romantic in Vilnius city. Such a sweet idea, which just makes you dream and smile, so this is perfect notebook for everyday. It’s great to plan, dream and settle everything down in a beautiful book.

Kai viso pasaulio fashionist’os jau belekiek laiko turėjo vadinamuosius statement necklaces, kabino visur ir ant visko, aš tik stebėdavau ir ieškodavau vat būtent To papuošalo ir galiausiai šventė atėjo ir į mano namus. Man šis tiesiog tobulas savo spalva, forma, dydžiu. Ačiū turiu tarti sesei bei šaunioms Mango pardavėjoms už puikų asistavimą besirenkant.

***

While all the world’s fashionistas already had plenty of statement necklaces and were styling them with everything, I was still searching mine the ONE necklace, and finally it appeared. This one from Mango has perfect colors, size and shape. Big thanks goes to my sister and very nice Mango shop assistants for the advices.

Na ir pabaigai truputis aukso, o kaip gi be jo, kai visur mirga marga tokios grandinės, tai ir aš neatsispyriau ir galiausiai radau tokią, kuri neatrodo prastai, šlovė Mango acessories 🙂 Ir ką gi? Ogi čia vienas geriausių mano pirkinių per praėjusius metus, nes taip pagyvina aprangą ir padaro, na žinote, tokia kietai stilingą, ooh yeah baby :)) Taip pat pastebėjau, kad po truputį grįžtu prie smulkių žiedelių, šiuos prigriebiau už nepadorią devynių litų kainą Aldo. Kartais žaviuosi savo nuojauta, kur reikia užsukti 🙂

***

Let’s have some gold for the end, how without it when you can everywhere see these golden chains. So I couldn’t resist and got one too from Mango accessories. I would say that it was one of the best last year buys, because this necklace brightens the outfit and, you know, makes it cool, like rocking cool, ooh yeah baby :)) I also noticed myself coming back to delicate rings, so I got few of them from Aldo for an amazingly good price (around 3 euros).

I hope everyone is having a nice weekend  so far!!!

Share:

9 Comments

 1. January 26, 2014 / 12:02 am

  Labai faina užrašinė 🙂

 2. January 26, 2014 / 9:51 am

  fainas irasas:)

 3. January 26, 2014 / 2:08 pm

  The jewellery is so pretty, love it!

 4. January 29, 2014 / 8:06 pm

  nuostabūs pirkiniai! TBS losjonų ir pati užsimaniau 🙂 gal ne paslaptis kur užrašų knygelę pirkai? iš tikrųjų labai graži

  • January 29, 2014 / 8:14 pm

   Dekui 🙂 pirkau knygyne Panoramoj

 5. February 2, 2014 / 11:04 am

  Labai gražūs daiktai ir kosmetika. Užrašų knygutė labai originali, man Sigutės Ach stilius labai prie širdies.
  Inglot kosmetikai – tik pagyrimai 🙂 Kaip ir kaklo papuošalams 🙂

  • February 2, 2014 / 11:40 am

   Yay, dekui :)))

 6. February 10, 2014 / 9:34 pm

  Hey tank you for your comment on my Blog 🙂
  I Follow You now. Now you !
  Love,
  Sweetflower ^^

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?